harpuşta

Galvaniz Harpuşta Özel Büküm Fiyat 2020

Şartname galvanizli harpuşta gizli montajdan yapılmıştır. Galvanizli gizli konektörler (vidalar gerekli değildir). Bir spesifikasyonunuz varsa veya gizli bir çözüm için bir fiyat talep ediyorsanız, telefon ile bizi arayın ve işiniz için bir fiyat verebilir veya fiyat verebiliriz.

harpuşta detay
harpuşta detay

Galvaniz Harpuşta İle Duvar Üstü Kaplama

Galvaniz sac büküm ile kaplama koruma sistemi ile onun gizli parantez pürüzsüz bir temiz devre sağlar ve  hava, yağmur ve kar zararlı kirliliğine karşı korur.

Gizli düzeltme galvanizli kazık yapısı değirmen, alüminyum veya BS tozu ile donatılabilir veya diğer parçalara uyacak şekilde RAL içermez.galvanizli faturalar galvanizli yüzeylere veya metal yüzeylere yerleştirilebilir. Bununla nasıl başa çıkılacağı ve düz bir tezgah veya keman yardımıyla yapılabileceği ve suyun duvardan akması için bir palet üzerine alınabileceği gibi. Sistem, farklı tasarım gereksinimlerini karşılamak için çoklu açılı yan parçalardan ve uzatma düğümlerinden oluşur.

Harpuşta Montajı ve İşçilik

Malzemenin hasar görmediğinden veya hasar görmediğinden emin olmak için sahaya monte edilmeden önce kapsamlı bir inceleme yapılmalıdır. Yeterli miktarda kurulumdan önce, bunu nasıl yapacağınızı belirlemeniz ve bileşenlerin durumunu okumanız önerilir. Firmamızdan işçilik fiyatı alabilir montaj işlerinizde yardımcı olabiliriz.

Galvaniz Sac Dere Oluk İmalatı Oluk Dere Büküm

Kar Tutucu

Harpuşta Hatları Keskin – Oval

Kesme, gerektiği gibi geleneksel metal işleme araçları kullanılarak yapılabilir. Tüm kumaşlar çıkarılmalıdır. Toz kesilirse, ek maliyetle bağlantı sağlanabilir.

Çatılarda Harpuşta Çözümü

3 parantez montaj için donatılmış olmalıdır: uzunluk, bağlantı ve 2 aracı. Uzun bir süre için, bu brakete iyi bir kurulum sağlamak için bir inşaat hattı kullanılması tavsiye edilir. Bu bağlantı parçaları ilk uzunluğu kesmek için tavsiye edilir ve daha sonra nasıl kontrol. Parantezler korozyona dayanıklı vidalarla sabitlenir. Vidaların uzunluğu ve ölçüsü alt tabakaya bağlıdır.

Termal genleşme

Tüm aşamalarda, termal genleşmeyi sağlamak için 3 mm’lik bir açıklığa izin verilmelidir.

Flash duvarlar / köşeler / kullanıcıları öldür

Duvar lambaları, köşeler ve bölmeler, tasarımın profesyonel olarak tamamlanmasını sağlamak için çok çeşitli şekil ve boyutlarda yapılabilir. Onlar uyanmak en BS veya RAL numaraları sağlamak için tasarım geri kalanı tamamlamak için uygundur. Gerekirse parçalar sağlanabilir.

Harpuşta Talep Örneği

Galvaniz kaplı (kaplama miktarı 100-275 gr/m2) sacdan bükme aşağıda verilen detaylarda yeni harpuşta imalatı yapmaktayız. Toplam miktar her metrajda çekilir ve parapet kalınlığı 340 mm dir.
harpuşta detay 2
harpuşta detay 2
Shopping Cart