Çatı Paneli – Poliüretan Çatı Paneli- Taşyünü Çatı Paneli

Sandviç panel malzemesi, çatı paneli grubu ürünleri poliüretan ve taşyünü türlerinden üretilen çözümleri dünyanın önde gelen kaplama malzemesi konumundadır. Çatılarda su ve ısı yalıtımı sektöründe kullanılan global bir liderdir. 3 hadveli ya da 5 hadveli olarak özel üretilen bu malzmenin dış yüzeyi galvaniz sac ya da alüminyum olabiliyor. Son dönemlerdeki şartnamelerde ve talep edilen modellerde TPO membranlı ve PVC kaplı sandviç panellerde üretilebiliyor. Akustik tavan ve çatı kaplaması olarak bina ile ilgili bir ürün yelpazesi üretmektedir.

Çatı Paneli Fiyatları

Poliüretan, taşyünü ve eps izolasyonlu çatı paneli fiyatları ve iyi akustiği, su geçirmezliği ve çatı kaplama işlerinde kolaylık sağlamasıyla, kaliteli çatılar ve konforlu bir iç mekan iklimi ile enerji-verimli ve yangın güvenli binalar geliştirmeye kararlıdır. Fiyatları ne bantta değişir ? sorusuna örnek verecek olursak dış ve iç kaplamasının özelliği ve kalınlığı fiyatları oldukça etkilemektedir. Ayrıca taşyünü ve poliüretan çatı paneli fiyatları ‘da farklı durumdadır. http://www.sandvicpanel.co/urunler/cati-paneli

Çatı Paneli Montajı

İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ bölgelerinde yoğunlukla kullanılan panel aynı zamanda Türkiye’nin her ilinde kullanılıyor. Üretilen sandviç panel, çatıya çıkarıldıktan sonra ustalarımız tarafından özenle monte ediliyor. Çatı paneli montajı esnasında farklı aksesuarlar ile destekliyoruz. Çatının her kısmına yerleştirilen bu ürünleri ve çözümleri dünyanın hemen her köşesine ulaşmasını sağlıyor.

Çatı Paneli İstanbul

Poliüretan 40 DNS yoğun köpük kaplama ile  güçlü ve daha sağlam olacaktır. Alt destek için çelik karkas kullanılması mecburi sayılabilir. Alt kısımdaki çelik taşıyıcı sandviç panel ile uyumlu çalışarak diğer malzemelere üstünlük sağlamaktadır. Çatı paneli istanbul depolarımızdan teslimatlarımız mevcuttur. Diğer sayfadan kontrol için bakınız.

Çatı Panelleri Fiyatı Nasıl Değerlendirilir ?

Çatı panelleri fiyatları ayrı ayrı malzeme özelliklerine göre değelendirilmektedir.

sandviç panel çatı
sandviç panel çatı
Shopping Cart