...
sandviç panel çatı

Sandviç Panel Malzemesinin Doğru Adresi

Sandviç Panel Çatı

Sandviç panel çatı için kullanılan çatı paneli türleri poliüretan, taşyünü panel ve eps iç dolguya sahip çatı türleri hazır stoktan teslimat özellikleriyle. Çatı kaplama paneli ve çatı paneli aksesuarlarımız mevcuttur.Özel sandviç panel fiyatları alınız. Cephe paneli ve duvar paneli için panel tipleri firmamızda hazır bulunmakta. 4cm poliüretan ve 5cm taşyünü panel duvar için irtibata geçiniz. Çatı tamiri ve izolasyon malzemeleri çeşitleri ile hızlı tedarik sistemi sayesinde şantiyede işlerinniz hızlanacak.

Sandviç Panel Fiyatları

Türkiye’nin en kaliteli malzemeleri en uygun sandviç panel fiyatları ile! Tüm kalitesi rağmen düşük bentlerde ilerlediği için müşterilerimiz tarafından oldukça tutulmakta ve fiyat opsiyonu uyguladığımız için memnuniyet vermektedir. İçerdiği poliüretan, taşyünü gibi kaliteli dolgu malzemeleri bu ürünü adım adım öne çıkarmış ve kalitenin zirvesine oturtmuş konuma getirmiş diyebiliyoruz. Cephe kaplamalarının panel fiyatları; çatı tipine göre biraz daha farklı fiyattadır. Çünkü çatı ve cephe kaplama yapılırken, cephe paneli için daha kalın ölçülerde kullanılmaktadır. Fiyat farkı buradan çıkmaktadır.

sandviç panel
sandviç panel

İstanbul‘da 42 Yıllık Çatı Tamiri Malzemeleri ve İnşaat Sektörü Tecrübesi

Firmamız doğruluk ve dürüstlük üzerine kurulmuş olup en özel malzemeyi müşteriye sunmak için çalışan bir prensiple yürümektedir. istanbul ve çevresindeki illerdeki iklim koşullarına uyum sağlayarak ses yalıtımı ve su yalıtımı sağlıyor. İstanbul merkezli firmamız; Kocaeli ve Tekirdağ gibi marmara bölgesinde bulunan şehirlerde çatı tamiri hizmeti veriyor.

Sandviç Panel Aksesuarları

Trapez sac, aksesuar ve anahtar teslimi kurulum – montajı işleri gibi projelerle ilgilenmektedir.

Çatı kaplama

İstanbul, Kocaeli-İzmit ve Tekirdağ gibi şehirlerimizde çatı kaplama için genellikle çatı paneli ve cephe paneli kullanıyoruz, (kaplama malzemesi) sebebi ise malzemenin talebe cevap verip, su – ses ve ısı izolasyonu sağlamakta gerçekten başarılı olduğudur.

Scroll to Top