Galvaniz Sac Dere Oluk İmalatı Oluk – Dere Büküm

Çatı kaplamanın tamamlayıcı aksesuarının olmazsa olmaz malzemelerinden biri özel büküm galvaniz dere yağmur deresi‘dir. Galvaniz sac yağmur olukları 1,20mm sac ile bükülebilir ve bu büküm kalınlıkları 1,50mm, 2,00mm yağmur oluğu gibi kalınlıklarda adlandırılabilir. Çatıya ya da çelik karkasa göre özel imalat ile bükülmüş dere sonradan boyanabilir ya da antipas ile sağlamlaştırılabilir.

Özel büküm  yağmur oluğu - Galvaniz dere özel büküm - 70'lik - 100'lük pimaş çıkışı verilkebilen;  yağmur oluğu çatıya kaynak yapılıyor.
Özel büküm  yağmur oluğu – Galvaniz dere özel büküm – 70’lik – 100’lük pimaş çıkışı verilkebilen;  yağmur oluğu çatıya kaynak yapılıyor.

Galvaniz Dere Büküm İmalatı

Plakadan kesilen galvaniz sac, verilen ölçülere göre bükülür ve çatı kısmına gelecek kulak büküm eğime göre bükülerek teslim edilir. Üretimi biten galvaniz dere imalattan çıkarılıp nakliyeye hazır hale geldikten sonra çatıya çıkarılmak üzere şantiyeye gönderilmektedir. Galvaniz dere yapımı esnasında doğacak tüm hasar ve hatalar firmamızca karşılanıyor. Oluk ve dere çatıya geldikten sonra kaynak ile aşağıda birleştirilir ve vinç yardımıyla çatıya çıkarılır. Çelik aksama elektrot – kaynak ile kaynatılır. İç etekten sandviç panel vidası ile demire montaj yapılır çünkü ekstra sağlamlık verilmesi gerekmektedir.

Galvaniz Dere Büküm Fiyatları ve Oluk Fiyatlarını Etkileyen Etkenler

Kalınlık ve plakadan verilecek fireye göre değişen galvaniz dere fiyatları; hemen hemen günlük değişmektedir. Kur ve hammadde artışlarından doğrudan etkilenen plaka saclar, dolayısıyla bu saclardan üretilen dere ve oluk fiyatını doğrudan etkiliyor. Galvaniz dere fiyatları,galvaniz dere,galvaniz dere poz no,galvaniz yağmur deresi,galvaniz 45 derece dirsek,galvaniz sac dere fiyatları,galvaniz sac dere,galvaniz kaç derecede erir,galvaniz dere yapımı,galvaniz dere imalatı,galvaniz dere oluk,galvaniz dere kelepçesi satıuşımız mevcuttur.

70’lik – 100’lük Sac İniş

2mm Özel olarak hazırda bulundurduğumuz galvaniz yağmur deresi inişi.

70'lik - 100'lük sac dere iniş sacı galvaniz.
70’lik – 100’lük sac dere iniş sacı galvaniz.
Shopping Cart