...
sandvic panel aksesuar mahya akilli vida kose kaplama 1

Sandviç Panel Çatı Duvar Dibi Aksesuarı

Giriş

Sandviç Panel Duvar Dibi Aksesuarı, sandviç panel çatı sistemlerinin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Bu aksesuarlar, özellikle çelik konstrüksiyon veya beton prefabrik yapıların sandviç panellerle kaplanmasında kritik bir role sahiptir. Aksesuarlar, köşe kaplama, sıva dibi, mahya, harpuşta, damlalık gibi çeşitli alanlarda kullanılan tamamlayıcı elemanlardır ve genellikle tek kat boyalı sacdan imal edilirler​​.

cephe-paneli
cephe-paneli

Özellikler ve Faydalar

Sandviç Panel Duvar Dibi Aksesuarı, su sızıntılarını önleyerek yapının korunmasını sağlar. Metal markasının B-303 modeli gibi çeşitler, duvar dibine uygulanır ve köpük veya silikon gerektirmez. Bu aksesuarlar, görünüme estetik ve kalite katarken, ölçüleri ve sac kalınlıkları ile yapıya tam uyum sağlar. Örneğin, B-303 modelinin ölçüleri şu şekildedir: Duvara gelen düz kısım net 9 cm, yatay hatveli kısım net 17 cm, en 110 cm ve sac kalınlığı 0,35 m’dir​​.

Montaj ve Kalite

Sandviç panellerin kalitesi ve dayanıklılığı, doğru montaj aksesuarlarına bağlıdır. Sandviç panel aksesuarları, montajı sağlam, güvenilir ve dayanıklı hale getirir. Bu aksesuarlar arasında mahyalar, bükme saclar, akıllı vidalar ve çatı aksesuarları gibi önemli bileşenler bulunur​​. sandvic-panel-aksesuarlari

Scroll to Top