Gizli Vidalı Cephe Paneli – Gizli Vidalı Sandviç Panel

 

GİZLİ VİDALI CEPHE PANELİ

Vidalar içe gömülü halde kaldığından dolayı yağmur ve kar sularına karşı mükemmel koruma sağlayan gizli vidalı cephe paneli ayrıca dış cepheden görüntüyü güzelleştirmektedir.

Vida görüntüsü olmadan sadece panelin orijinal görünümü sayesinde dış cephelerde dekoratif ve estetik görüntü göze çarpacak ve memnun kalacaksınız.

Kendinden destekli metal sandviç panel metal ve poliüretan köpük yalıtım iki duvar tarafından oluşturulan dekoratif gizli vidalı cephe panelleridir. Ticari binalar, endüstriyel binalar ve genel bölünmeler cephelerinde kullanılır.

Boyalı Sac Kalınlıkları ve Köpük Kalınlıkları

Gizli garnitür.

 Genişlik: 1000mm.

Kalınlığı: 40 – 50 – 60 – 80mm.

Pek çok durumda, bir duvar estetik değeri aracılı önemlidir.Sandviç panel çalışmalara dayanarak da gizli fitting montaj ve görünüm açısından gizli vidalı görünümü sayesinde yapılara estetik bir görünüm katar .Çizimden görülebileceği gibi, paneller özel bir çentik ile bağlanır. Duvarın kalitesi ve pratiklik ek olarak gizli bir sandviç panel eki tipi cephe paneli sayesinde güzel görüntüsü bozulmaz. Gizli gizli vidalı görünümü  ile sandviç tip paneller , Yivli mikro-çıkıntılı, pürüzlü ve pürüzsüz yüzeyler gizli vidalı görünümü  Gizli-sabit sandviç paneller tüm cepheler için kullanılabilir.

POLİÜRETAN EPS DOLGULU GİZLİ VİDALI CEPHE PANELLERİ

EPS Panel nedeniyle yalıtım özellikleri ve ağırlık oranına göre yüksek mukavemet için yararlıdır.

EPS iki sınıflarda thermocol panel, standart yoğunlukta (SD) ve yüksek yoğunluklu (HD) kullanılan, genel olarak daha yüksek olan yüksek yayılma sağlar tavanlar için tavsiye edilir.

Ekstrüzyon Polyestyrene (XPS) ağırlık oranında daha yüksek bir mukavemetin gerekli olduğu uygulamalarda kullanılır. Bu soğuk hava deposu uygulamalarda buz oluşumu riskini azaltır, su emme ve su buharı geçirgenliği yüksek direnç hem de daha büyük bir izolasyon sağlar.

  Duvar paneli HS kullanılan tüm polyestyrene Alev Geciktirici Katkı (FRA) içerir.

Shopping Cart