3 Hadveli Çatı Sandviç Panelleri

3 Hadveli Sandviç Panel Özellikleri

3 Hadveli Sandviç Panel en çok endüstriyel ortamlarda kullanılır . Düşük maliyetli ve yüksek dirençli olması büyük alanları kapsayan yapılar için idealdir. Fiyatı ve kalitesi ile sektörde yerini sağlamlaştırmıştır.

İki tarafından kurulan 3 hadveli galvaniz sac boyalı , büyük bir güç , dayanıklılık ve yalıtım sağlar . Kolay kurulumu montajı kolaylaştırır ve iki ya da üç montajcı günde 600m2 çatı panelini rahatlıkla monte edebilir . İç 40kg/m3 poliüretan ve fazla beton 60cm eşdeğer ısı yalıtımı sağlayan 40 mm , yükseksıcaklık ve soğukluk yalıtımı sağlamaktadır.

Kapak üç perde Sandviç Panel , Avrupa tarihsel en yaygın konut tipi ve şu anda bağlayıcı ihale gerektirmez kendi montaj sistemi daha ucuz ama ikinci olmak için Kapak yanıp Sandviç panel ile değiştirilir hala yaygın olarak İspanya’da tüketilmektedir.

Panelin Bu türsatın alma kararı büyük ölçüde % 7 ve alan – fazla 1000m2 , maliyet etkisi en az eğimli çatılar için tavsiye . Biz beyaz, kırmızı ve yeşil dışında ve beyaz iç içinde , 100m2 den , düşük miktarda hizmet edebilir . Diğer renkler ( mavi , krem , gümüş , kayrak gri, vb ) canlılığı danışmak olan için

Sandviç Panel Avrupa’da en başarılı ucuz geleneksel paneli economicaCubierta Kapak . Bu konut gelişmiş Sandviç Panel ilk türü oldu.

Beyaz , Kırmızı , Yeşil, Mavi , Lacivert , Gümüş Metalik , Krem , vb gibi mevcut dış renk Sandviç Panel Kapak economicaAmplia ucuz aralığı

Sandviç Panel Kapak ucuz termal economicaAislamiento Her kalınlıkta . 30 ve 40mm en sık görülen , aynı zamanda 50 ve 60mm olun .

Sandviç Panel Kapak economicaEl ucuz iç Beyaz Pyrenees ama istek üzerine krem , yapma ahşap , vb yapılabilir ..

Sandviç Panel Kapak antihumedades bağlayıcı economicaSistema ucuz ve su sızıntı . Paneli sıfır sorun ile % 10 veya daha fazla yamaçlarında sağlar .

Üst üste kapsamındaki sandviç panel economicaColocación ucuz basit ve etkili , ve uzun kadar 17 metre panelleri olabilir .

Sandviç Panel Kapak parlamalarının ucuz economicaLa panelin aynı renkte yapılır , böylece entegrasyon sorunsuz ..

Sandviç Panel ekonomik ucuz Kapak

TEKNİK PANEL 3 Hadveli SANDVİÇ Panel (Hadveli)

Teknik Veri Tablosu Panel Sandviç 3 perde üst üste ile kaplayın . Izolasyon ve mesafe ağırlık , ağırlık katsayısı desteklenen bağlı olarak veya hafif destekler . Istek üzerine Kırmızı, Beyaz , Yeşil, Mavi , Gümüş , Krem , vb yapılabilir .. kalınlığı ve üzeri:

3 hadveli çatı panellerimizin satışı devam etmektedir. Ağırlık açısından hafif panel tercih edenler 3 hadveli malzememizi kullanabilirler.

5 Hadveli Paneller İçin Bakınız

5 Hadveli Sandviç Panel

Shopping Cart