Teslimat

Gönderiler ve iadeler

Paketler genelde ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde gönderilir ve imza olmaksızın takibi ve bırakması ile UPS aracılığıyla gönderilir. UPS ile teslimatı tercih ederseniz. Gerekli imza ile ekstra, ek bir maliyet uygulanacaktır, bu nedenle bu yöntemi seçmeden önce bizimle iletişime geçin. Hangi sevkıyat seçiminizi yaparsanız yapın, paketinizi çevrimiçi olarak izleyebilmeniz için size bir bağlantı vereceğiz. Lorem ipsum dolor sit amet Consectetur adipisising elit, sed do eiusmod zamanı Incididunt ut labore et dolore magna aliqua En azından reklam vınyomu, quis nostrud Alıştırma ullamco laboris nisi ut aliquip Nakliye ücretlerine, taşıma ücretleri ve posta ücretleri dahildir. Taşıma ücretleri sabittir, nakliye ücretleri ise gönderinin toplam ağırlığına göre değişir. Öğelerinizi tek bir sırada sipariş etmenizi öneririz.

Ayrı ayrı verilen iki farklı talebi gruplayamıyoruz ve nakliye ücretleri her biri için geçerli olacaktı. Paketiniz kendi sorumluluğunuzdadır dağıtılacaktır, ancak kırılgan nesneleri korumak için özel özen gösterilmektedir. Kutular yeterince büyüklüğündedir ve eşyalarınız iyi korunmuştur. Paket gönderiminiz Paketler genelde ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde gönderilir ve imza olmaksızın takibi ve bırakması ile UPS aracılığıyla gönderilir. UPS ile teslimatı tercih ederseniz. Gerekli imza ile ekstra, ek bir maliyet uygulanacaktır, bu nedenle bu yöntemi seçmeden önce bizimle iletişime geçin. Hangi sevkıyat seçiminizi yaparsanız yapın, paketinizi çevrimiçi olarak izleyebilmeniz için size bir bağlantı vereceğiz.

Alıştırma ullamco laboris nisi ut aliquip Lorem ipsum dolor sit amet Consectetur adipisising elit, sed do eiusmod zamanı Incididunt ut labore et dolore magna aliqua En azından reklam vınyomu, quis nostrud Nakliye ücretlerine, taşıma ücretleri ve posta ücretleri dahildir. Taşıma ücretleri sabittir, nakliye ücretleri ise gönderinin toplam ağırlığına göre değişir. Öğelerinizi tek bir sırada sipariş etmenizi öneririz. Ayrı ayrı verilen iki farklı talebi gruplayamıyoruz ve nakliye ücretleri her biri için geçerli olacaktı. Paketiniz kendi sorumluluğunuzdadır dağıtılacaktır, ancak kırılgan nesneleri korumak için özel özen gösterilmektedir. Kutular yeterince büyüklüğündedir ve eşyalarınız iyi korunmuştur.

Shopping Cart