Taşyünü Sandviç Panel Çatı ve Duvar-Cephe Kaplaması

Taşyünü sandviç panel, bölme duvar ve çatı için kullanılır . En tipik uygulamaları , endüstriyel, ofis ve ticari binalar , spor salonları , depo ve enerji santralleri bulunmaktadır. Panellerde gıda sanayi , inşaat ve temiz oda zorlu uygulamalar için uygundur .

Taşyünü sandviç panel fiyatları, iki renk kaplı çelik sac tabakalar arasında bir iç yalıtım çekirdek oluşur ve maliyeti etkiler.Yalıtım çekirdek mineral yün , poliüretan , polizosiyanurat veya polistiren olabilir .

Sandviç panel ve yanı sıra , taşyünü sandviç panel ler çelik inşaat malzemeleri ve kurulum için gerekli araçları geniş bir yelpazede sunuyor . Biz de profesyonel hizmetler ve tam teknik destek kapsamlı bir seçim sağlar .taşyünü sandviç paneller’nin sandviç paneller için noktaları hakkında okuyun taşyünü sandviç paneller’nin sandviç paneller için noktaları hakkında okuyun.Taşyünü sandviç panel ler ® enerjisi paneli sistemi – binaların enerji maliyetlerinde % 20 tasarruf taşyünü sandviç paneller enerjisi paneli sistemi binanın enerji maliyetlerini azaltır yanı sıra mükemmel hava sızdırmazlığı ile enerji sınıfını geliştiren kapsamlı bir dış duvar sistemidir.

Taşyünü Sandviç Panel Fiyatları

Taşyünü sandviç panel çatı için bakınız : https://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/tasyunu-sandvic-panel-cati-5cm

Taşyünü Sandviç Panel Cephe İçin Bakınız : https://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/tasyunu-sandvic-panel-cephe-5-cm

Isıtma maliyetlerinde önemli tasarruflar oluşturmak ve CO2 emisyonlarını

Yalıtım kalınlıkları optimize ederek , inşaat maliyetlerini azaltın

Entegre taşyünü sandviç paneller güneş paneli yenilenebilir güneş enerjisi

Bağımsız bir belgelendirme kuruluşu tarafından onaylanmış

Enerjisi paneli çözümünyararları hakkında daha fazla okuyun

Bina ısıtma maliyetleri ve taşyünü sandviç panel ilişkisi !

taşyünü sandviç paneller soğuk oda panelleri.

taşyünü sandviç paneller hayat paneller muhtemelenpiyasadakien sürdürülebilir çelik – yüzlü sandviç paneller vardır . Sürdürülebilir kalkınmanın gerçek bir örnek , bu yüksek kaliteli sandviç paneller ürün lojistik , yeniden kullanım ve geri dönüşüm hammadde bütün faktörleri optimize tarafından geliştirilmiştir .

Sandviç panel çözümleri hakkında ek bilgi

taşyünü sandviç paneller sizin inşaat projesini desteklemek nasıl okuyun.

Sandviç panel cephe, bölme duvar ve tavanlarda kullanılır. En tipik uygulamaları endüstriyel, ofis ve ticari binalar, spor salonları, depolar ve enerji santralleri bulunmaktadır. Paneller aynı zamanda gıda sanayi inşaat ve temiz oda uygulamaları için uygundur.

taşyünü sandviç panel

Sandviç panel iki renk kaplı çelik sac katmanları arasında bir iç yalıtım çekirdek oluşur düşük maliyetli prefabrik unsurlardır.Yalıtım çekirdek mineral yün, poliüretan, polyisocyanurate veya polistiren olabilir.

Sandviç panel ek olarak, taşyünü sandviç paneller çelik inşaat malzemeleri ve kurulum için gerekli araçları sunmaktadır. Ayrıca profesyonel hizmetler ve tam teknik destek kapsamlı bir seçim sağlar.

Taşyünü çekirdek Açıklama ile çelik sandviç panel:

Taşyünü sandviç panel, Taşyünü çekirdekli Çelik sandviç panel

Kalınlığı: 50mm, 75mm, 100mm 20 cm taşyünü sandviç panel üretimimiz bulunmaktadır.

Etkili Genişlik: 980mm

Uzunluk: 2 metre-11.8meters veya konteyner göre talep

Yüzey: Oluklu ve düz Sac veya yassı çelik sac

Sac kalınlığı: 0.2mmm-0.6mm

Sac kalınlığı: 0.2mmm-0.6mm

Taşyünü yoğunluğu: 80-120kgs/m3

Renk: Kırmızı, mavi, beyaz veya talep, taşyünü dansitesi ilgili panel tipleri sandviç panel için uyumludur.

Özellikler: Isı, inşaat kolay ısı yalıtımı, su geçirmez, yangına dayanıklı, hafif, konserve, dayanıklı, yüksek mukavemetli, çevre koruma

Kullanımı: depolar, fabrikalar, sergi salonları, prefabrik evler, konteyner evler ve diğer endüstriyel ve sivil binalarda çatı paneli ve duvar paneli için kullanılır.

Taşyünü Sandviç Panel Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=0n3lHD2QOP4

https://www.sandvicpanelfiyati.com/camyunu-dolgulu-sandvic-paneller.html

Shopping Cart