Fotoğraf136

Soğuk Oda Paneli – Soğuk Oda Sandviç Panel

 Soğuk oda panelleri; korunması gereken ürünlerin depolandığı bölümlere uygulalnan, duvar, kapı ve uyumla çatı panelleri ile desteklenen bir yalıtım malzemesidir.Mesela, stoklamanız gereken Elma stoğunuz var, soğuk oda panelleri ile kaplanmız buzhanenizde tazeleğini uzun süre korumasını çok ucuz bir yolla sağlayabilirsiniz. İstanbul ve Marmara bölgesinde bulunan depolarımızda hemen teslim hazır malzeme almak için firmamızla irtibata geçiniz.

Fotoğraf136
soğuk oda panel satış

Soğuk Oda İzolasyonlu Sandviç Paneller

Soğuk Oda Paneli çatı izolasyonu ve panel kompozit prefabrik bir yapı malzemesidir. İki metal levha arasında sıkışmış sert bir çekirdek oluşur. Sert çekirdekli mükemmel ısı yalıtım özellikleri için bilinen poliüretandan yapılır. Soğuk Oda Paneli soğuk oda ve enerji verimli binalar için en çok kullanılan yalıtım malzemesi.

Soğuk Oda Paneli ve diğer çatı izolasyon malzemeleri arasında karşılaştırma.
Soğuk Oda Paneli iyi yalıtım özellikleri ile bilinir. Yalıtım kullanımı için poliüretan yıllık dünya tüketimi yaklaşık 662 Milyon Kilogram. Yalıtım özellikleri genellikle R-Değerleri ölçülür. R – Değeri malzemenin kalınlık ve birim alan başına ısı transferi arasında bir ilişki vardır. Büyük R değeri daha iyi yalıtım özellikleri. Aşağıdaki tablo, çeşitli yalıtım malzemeleri-Değerleri R karşılaştırır:
Kalıplanmış genişletilmiş polistiren (EPS)
Rijit poliüretan panel yukarıdaki tabloda görüldüğü gibi böylece en iyi yalıtım özelliklerine sahip en yüksek R değeri vardır.

Sert poliüretan sandviç panel
Resim
Paneller gücünü artırmak için rulo şekillendirilmiş iki metal levha yapılır. Çelik levhalar kalıp içine yerleştirilir ve sıvı poliüretan yüksek basınçlı enjeksiyon makinesi kullanılarak enjekte edilir. Paneller kalıplara yüksek güç ve mükemmel yalıtım özelliği olan katı sandviç paneli oluşturmak için tedavi ısı. Sac malzeme ön boyanmış ve üstüne plastik tabaka galvanizli çelik. Bu panel büyük yalıtım sağlar ve tamamen pas dayanıklı özellikleri.
Yürüyüş-Soğuk oda ve Soğuk Oda Paneli sandviç paneller yapılmış kontrollü atmosfer odaları.
Resim
Paneller farklı boyutları ile gerekli alan ve kapalı alan göre üretilmiştir. Üretilen paneller daha sonra ilgili sitede toplandı. Montaj işlemi basit ve hızlı. Paneller kolayca yer değiştirme veya uzatma için dissembled olabilir.

Soğuk Oda Paneli sandviç panel soğuk odalar ve dünyada kontrollü atmosfer uygulaması için standart bir yapı malzemesi. Panelin yüksek yalıtım özellikleri soğuk odalarda düşük sıcaklık uygulamaları için kullanılabilir. Pu sandviç paneller -45 derece sıcaklık 80 derece + derece tutabilir. Panel ayrıca çeşitli hava basıncı ve nem korumak.

Pu sandviç panel hijyenik koşulları için en uygun olduğunu. Panel gıda işleme ve depolama için tüm HACCP ve uluslararası standartları karşılar. Bu Soğuk Oda Paneli sandviç panel et, meyve, sebze, ilaçlar ve aşılar depolamak için ideal bir seçim oda. Panelin pürüzsüz yüzey herhangi bir bakteri üremesini engeller ve kolayca temizlenebilir. Paneller tamamen herhangi bir hava sızıntılarını önleyen sıkı su geçirmez ve hava.

Estetik paneller, böylece soğuk oda yapımı için en uygun seçim yapmak çok düzgün ve temiz bir görünüm kazandırır.

Bina çatıları için Soğuk Oda Paneli Yüksek kaburga sandviç paneller.
Resim
Yüksek Kaburga Soğuk Oda Paneli panelleri çok yüksek güç ve mükemmel yalıtım özelliklerinden dolayı bina çatı kaplama kullanılır. Panel yüksek rüzgarlar, şiddetli yağmur, şiddetli kar yağışı ve aşırı sıcaklık dalgalanmaları da dahil olmak üzere koşulları en zor dayanabilir. Soğuk Oda Paneli panel yalıtım özellikleri sıcak hava dolayısıyla dış sıcaklık daha soğuk bina tutmak binanın dışına ısı tutar.

Panelin yüksek yüzey su veya kar kolayca kapalı slayt sağlayan düşük sürtünmeli bir derece verir. Ayrıca enkaz birikimi engeller. Paneller prefabrik ve yerinde montajı. Montaj işlemi basit ve hızlı. Panel modüler yapısı yer değiştirme veya uzatma için demonte olmasını sağlar.

https://www.sandvicpanelfiyati.com/disardan-vidali-cephe-paneli.html

Shopping Cart