sandviç panel çatı

Sandviç Panel Fiyatları Esenler

Esenler İstanbul Sandviç Panel Fiyatları

Sandviç paneller, iki metal levha arasına köpük veya mineral yün gibi bir yalıtım malzemesinin yerleştirilmesiyle oluşturulan yapı malzemeleridir. Çatı ve cephe kaplamalarında, soğuk odalarda, endüstriyel yapılarda, hangarlarda, depolarda ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Esenler İstanbul’da sandviç panel fiyatları, panelin kalınlığına, yalıtım malzemesine, kullanılan metalin türüne ve uygulama alanına göre değişiklik göstermektedir.

En yaygın kullanılan sandviç panel kalınlıkları 4 cm, 6 cm ve 8 cm’dir. 4 cm kalınlığındaki bir poliüretan sandviç panelin fiyatı, Esenler İstanbul’da ortalama 210 TL/m²’dir. 6 cm kalınlığındaki bir poliüretan sandviç panelin fiyatı ise ortalama 250 TL/m²’dir. 8 cm kalınlığındaki bir poliüretan sandviç panelin fiyatı ise ortalama 300 TL/m²’dir.

Yalıtım malzemesine göre sandviç panel fiyatları da değişiklik göstermektedir. Poliüretan, taşyünü ve EPS en yaygın kullanılan yalıtım malzemeleridir. Poliüretan sandviç paneller, taşyünü sandviç panellere göre daha pahalıdır. EPS sandviç paneller ise poliüretan ve taşyünü sandviç panellere göre daha ucuzdur.

Kullanılan metalin türüne göre de sandviç panel fiyatları değişiklik göstermektedir. Galvanizli çelik, alüminyum ve paslanmaz çelik en yaygın kullanılan metallerdir. Galvanizli çelik sandviç paneller, alüminyum ve paslanmaz çelik sandviç panellere göre daha ucuzdur.

Uygulama alanına göre de sandviç panel fiyatları değişiklik göstermektedir. Çatı kaplamalarında kullanılan sandviç paneller, cephe kaplamalarında kullanılan sandviç panellere göre daha ucuzdur.

Esenler İstanbul’da sandviç panel fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, bir sandviç panel firması ile iletişime geçebilirsiniz.

SANDVİÇ PANEL FİYATLARI ESENLER

Sandviç Panel esenler’e yakın depolarımızdan tarafınıza uygun fiyatta nakliyeler ile çatı ve cephe – duvar kaplama için sandviç panel – Poliüretan, taşyünü ve eps izolasyonlu ve iyi akustiği, kaliteli cepheler ve konforlu bir iç mekan iklimi ile enerji-verimli ve yangın dayanımı olan malzemeleri firmamızda bulabilirsiniz. Cephe paneli ve Çatı paneli stoklarda her zaman mevcuttur.

İstanbul esenler bölgesinden talep ettiğiniz m2 miktarına göre uygun fiyatlı sandviç panellerimiz çatılarınızı güvenle kaplayacak ve rahat bir nefes alacaksınız.

Sandviç Panel Esenler

Sandviç panel fiyatları İstanbul esenler gün için sevkiyat yapmaya uygun pozisyondaki depolarımızdan, sandviç panel aksesuarları olan, akıllı vida, mahya, köşe kaplama, dere, oluk, kutu profil gibi malzemeleri bulabilirsiniz.

 İSTANBUL ESENLER HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Membran, trapez sac, taşyünü, likit membran, çatı paneli, cephe paneli, osb, betopan, hekimboard, polikarbon esenler çevresinde sandviç panel fiyatları, çatı paneli, cephe paneli.

https://www.sandvicpanelfiyati.com/sandvic-panel-fiyatlari-esenyurt-cati-paneli-cephe-paneli.html

Scroll to Top