Osb Levha Edirne

sandviç panel çatı

Osb Levha Edirne şantiyelerinizde ihtiyacınız olan; osb levha, fiyat ve ebatları hakkında bilgi – destek ve satışı firmamızca yapılmaktadır. 9mm, 11mm, 15mm, 18mm kalınlıklarında osb levha hazır plaka halinde ve talep edilen miktar kadar hazırda bulunmakta.

Osb Nedir – Osb Nerelerde Kullanılır ve Montajı Nasıl Oluyor ?

Osb çam ve diğer kaliteli ağaçlardan imal edilen özel bir çatı, cephe ve zemin malzemesidir. Sarıçam gibi özel ağaç ile avrupa menşeili osb levha satışları Osb Levha Edirne için tarafımızca yapılır.

OSB FİYAT

Osb fiyatları, kalınlıklarına göre ve kalitesine göre ayrı ayrı değişmektedir. Osb Levha Edirne il ve ilçelerinde osb levha kalınlık seçenekleri ile satışlarımız devam etmektedir. 15 mm osb için : https://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/15mm-osb-15mm-osb-fiyati-ve-olculeri

11 mm osb için : http://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/11-mm-osb-fiyati

https://www.facebook.com/sandvicpanelfiyati/posts/266717573824724

Ürünleri İnceleyebilirsiniz.

osb levha fiyatları
osb levha fiyatları

OSB LEVHA

Osb Levha Edirne Osb levha nedir diye sorulursa eğer; her alanda kullanılabilen kullanışlı bir malzeme diyebiliriz. Osb ölçüleri 120 x 240 gibidir. Osb levha boyama işide oldukça basittir. Osb levha fabrikadan çıkışlı direkt temin seçeneği mevcuttur.

 

OSB LEVHA FİYATLARI

KALINLIKBOYUT
9mm OSB122 x 244
11mm OSB122 x 244
15mm OSB122 x 244
18mm OSB122 x 244

Oryantal Strand Board OSB 8 mm 9 mm, 12 mm, 15 mm ve 18 mm’lik Board Oriented Strand Board 9 mm, 12 mm, 15 mm ve 18 mm kalınlıklarda uzun ve yönlendirilmiş ahşap parçacıklardır. OSB panosu her türlü el veya elektrikli testere ile kesilir. Freze, döndürme, zımparalama veya sondaj masif ahşap veya MDF ile aynı aletlerle yapılır.

Uygulamalar Mobilya: masa, raf, çekmece, dolap gibi her türlü mobilya imalatı … Duvarlar: duvarlar veya duvarlar veya ayrı alanlar, aslında birçok ev tüm pano duvarlarını taşır OSB Mutfak: mobilya ve kapılar için kullanılır Mutfak Banyo: Kullanım alanları duvarlar, tavan ve zemin içindir. Mağazalar ve mağazalar: “endüstriyel” kaplaması, bu tahtayı dükkanların ve ticaret mekanlarının dekorasyonunda ve çatı arası – üstü membran ile kullılabilen ve tercih edilen konumlardan biri haline getirir.

Scroll to Top