Demirciler Sitesi Zeytinburnu - İkitelli İstanbul
0212 510 0195
0212 510 0194

Galvaniz Sac İle Özel Çatı Oluk – Dere Büküm

Çatı kaplamanın tamamlayıcı aksesuarının olmazsa olmaz malzemelerinden biri yağmur deresi‘dir. Galvaniz sac yağmur olukları 1,20mm sac ile bükülebilir ve bu büküm kalınlıkları 1,50mm, 2,00mm yağmur oluğu gibi kalınlıklarda adlandırılabilir. Çatıya ya da çelik karkasa göre özel imalat ile bükülmüş dere sonradan boyanabilir ya da antipas ile sağlamlaştırılabilir.

galvaniz yağmur oluğu çatıya kaynak yapılıyor.

 

Galvaniz Dere İmalatı

Plakadan kesilen galvaniz sac, verilen ölçülere göre bükülür ve çatı kısmına gelecek kulak büküm eğime göre bükülerek teslim edilir. Üretimi biten galvaniz dere imalattan çıkarılıp nakliyeye hazır hale geldikten sonra çatıya çıkarılmak üzere şantiyeye gönderilmektedir. Galvaniz dere yapımı esnasında doğacak tüm hasar ve hatalar firmamızca karşılanıyor. Oluk ve dere çatıya geldikten sonra kaynak ile aşağıda birleştirilir ve vinç yardımıyla çatıya çıkarılır. Çelik aksama elektrot – kaynak ile kaynatılır. İç etekten sandviç panel vidası ile demire montaj yapılır çünkü ekstra sağlamlık verilmesi gerekmektedir.

Sandviç panel altına yağmur oluk montajı ve yağmur dere kaynağı

Galvaniz Dere Fiyatları ve Oluk Fiyatlarını Etkileyen Etkenler

Kalınlık ve plakadan verilecek fireye göre değişen galvaniz dere fiyatları; hemen hemen günlük değişmektedir. Kur ve hammadde artışlarından doğrudan etkilenen plaka saclar, dolayısıyla bu saclardan üretilen dere ve oluk fiyatını doğrudan etkiliyor. Galvaniz dere fiyatları,galvaniz dere,galvaniz dere poz no,galvaniz yağmur deresi,galvaniz 45 derece dirsek,galvaniz sac dere fiyatları,galvaniz sac dere,galvaniz kaç derecede erir,galvaniz dere yapımı,galvaniz dere imalatı,galvaniz dere oluk,galvaniz dere kelepçesi

 

 

 

Leave a reply