galvanizli rulo sac

Galvanizli Rulo Sac Fiyatları

Galvanizli rulo sac bobinleri; sıcak daldırma galvanizleme, çoğunlukla erimiş çinkodan oluşan soğuk haddelenmiş çelik şeritten yapılmış bir daldırma banyosu olan çinko kaplama işlemidir. Türkiye’de galvanizli çelik genellikle çatılar, buzdolabı kapı panelleri ve düz paneller yapmak ve çeşitli ev aletleri parçaları yapmak için kullanılır:

galvaniz rulo sac fiyatları

Galvanizli rulo çelik sac ve eksenli rulolar da müşteri ihtiyaçlarına göre sunulmaktadır. Normalde sağlanan Agıs-ASTM A sınıfı 653, sac imalat kalitesi, JIS G3302 SCC, normal parlaklığa sahip yapısal Sınıf 50, sarımsız, sürtünme / kurutma içermez. Boyut: 0,28 mm’den 2,50 mm’ye kadar kalınlık, genişlik 1000/1219 veya 1250 mm’dir ve rulolara kesilir.

Çinko kaplama: Z90’dan Z350gsm’ye

Biz GUI levha genişliği 1000/1219 ve 1250 mm ve maksimum uzunluğu 6000 mm kesme uzunluğu ile birlikte sunuyoruz. Denizaşırı fabrikalarımızdan minimum / normal kıvılcım rulolarının yanı sıra 2.8mm’ye kadar ve 4.0mm’ye kadar normal kıvılcım rulolarını tedarik ediyoruz:

galvanizli rulo sac
galvanizli rulo sac

Galvaniz rulo sac üreticileri

Bu galvanizli rulo sac kaplamalarda, çinko kristallerinin normal büyümesini ve ardından cildin geçişini sınırlayarak elde edilir. Sonuç olarak, elde edilen çinko kaplama daha iyi şekillendirilebilirliğe sahip ve çinko yüzeyi geniş bir taban görevi görür. ön boyama, sonraki boyama ve toz boya için, bu kaplama, parlak bir boya kaplamasının gerekli olduğu uygulamalar için önerilir. Çinko olarak mevcuttur. Maksimum 1.20 mm malzeme kalınlığı ile Z275’e kadar kaplama.

Nakliyeler ve Galvanizli Rulo Saclarda M2

Kromik asit pasivasyonu (ideal olarak tekdüze tabaka sadece 20 ila 40 mg/ her iki tarafta m2) yaygın olarak kullanılır. tüm galvanizli malzemelerde. Bu tür işlemlerin daha ileri işlemlere müdahale edebileceği durumlarda, örneğin fosfat galvanizli çelik pasivasyon olmadan sipariş edilebilir ve bu durumda yağlanması önerilir: Benzer bir pasif kaplamanın kullanılmasını sağlamak için yapılan tüm çabalara rağmen bazen yerel olarak gerçekleşir. renk varyasyonları. Ancak, bu renk farkı çinko kalitesini etkilemez kaplama ve zamanla yavaş yavaş kaybolur.

Galvanizli Rulo Saclarda Stoklama

Alternatif olarak, galvanizli sacın kaplanması için ek koruma sağlayan bir anti-enflamatuar yağ kullanılır
nakliye sırasında ıslak depolama sırasında lekelerin oluşmasından. Yağ sadece talep üzerine kullanılır:
Mükemmel ve dahil değildir
Kaplamasız ve / veya pasivasyonsuz galvanizli çelik saclar sipariş edilirken, ıslak depolama ile leke riski artar
yani şikayet olmayacak. Koruyucu ambalaj belirtilmelidir
taşıma ve depolama sırasında nemin nüfuzunu azaltmak, bu da riski azaltacaktır, ancak garanti etmez
Malzemenin ıslak depolanması sırasında iz kalmaz. Çeşitli paketleme seçenekleri mevcuttur (bkz. “paketleme özellikleri”)

Çatı Sacı Trapez Sac

Galvaniz Sac Dere Oluk İmalatı Oluk – Dere Büküm

Trapez Sac ® Trapez Sac Fiyatları

Shopping Cart