Çatı Panelleri – Poliüretan – Taşyünü – Polistren

Sandviç Panel Grubu ürünleri ve taş yününden üretilen çözümleri dünyanın önde gelen tedarikçisi konumundadır. Grup, yalıtım sektöründe global bir liderdir. Onun BuildDesk danışmanlık iş yanında, akustik tavan ve cephe kaplaması olarak bina ile ilgili bir ürün yelpazesi üretmektedir.

Poliüretan, taşyünü ve eps izolasyonlu ve iyi akustiği, kaliteli cepheler ve konforlu bir iç mekan iklimi ile enerji-verimli ve yangın güvenli binalar geliştirmeye kararlıdır.Grup ayrıca bahçecilik sektörü için yüzeylerde, fren balataları ve contalar için özel elyaf ve yollar ve demiryolları için gürültü ve titreşim kontrolü sistemleri üretmektedir.

Asya ve Avrupa'da yoğunlukla kullanılan çatı paneli aynı zamanda Kuzey Amerika ve Asya'da üretim, satış ve servis imkanları vardır. Iş ortakları geniş bir ağ ile çalışan, bu Grubu'nun ürünleri ve çözümleri dünyanın hemen her köşesine ulaşmasını sağlıyor.

Poliüretan 40 DNS yoğun köpük kaplama ile çatı paneli güçlü ve daha sağlam olacaktır.

Çatı paneli alt destek için çelik karkas kullaılması mecburi sayılabilir. Alt kısımdaki çelik taşıyıcı sandviç panel ile uyumlu çalışarak diğer malzemelere üstünlük sağlamaktadır. Kaynak : http://www.sandvicpanelfiyatlari.com/cati_panelleri.html

sandwich_panel_eps_polyurethane_rockwool_glasswool_31  sandviç panel

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.

Fiyat Talep Formu İstediğiniz malzeme ile ilgili mesajlarınızı yazınız.