Sandviç Panel ile Çatı ve Cephe Kaplama

[et_pb_section admin_label=”section”]
[et_pb_row admin_label=”row”]
[et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

Sandviç Panel ile Çatı ve Cephe Kaplama

Sandviç panel çatı için kullanılan çatı paneli türleri poliüretan, taşyünü ve eps iç dolguya sahip çatı türleri hazır stoktan teslimat özellikleriyle. Çatı kaplama paneli ve çatı paneli aksesuarlarımız mevcuttur.Özel sandviç panel fiyatları alınız.

 

Cephe paneli ve duvar paneli için panel tipleri firmamızda hazır bulunmakta. 4cm poliüretan ve 5cm taşyünü panel duvar için irtibata geçiniz.

Sandviç Panel Fiyatları

Türkiye’nin en kaliteli malzemeleri en uygun sandviç panel fiyatları ile!

Hakkımızda

42 Yıllık İnşaat Sektörü Tecrübesi

Firmamız doğruluk ve dürüstlük üzerine kurulmuş olup en özel malzeme ve sandviç panel fiyatları müşteriye sunmak için çalışan bir prensiple yürümektedir. Sandviç panel aynı zamanda ses yalıtımı ve su yalıtımı sağlıyor. Trapez sac, aksesuar ve anahtar teslimi kurulum – montajı işleri gibi projelerle ilgilenmektedir. Çatı kaplama için genellikle sandviç panel kullanıyoruz, (kaplama malzemesi) sebebi ise malzemenin talebe cevap verip, su – ses ve ısı izolasyonu sağlamakta gerçekten başarılı olduğudur. Tüm kalitesi rağmen düşük bentlerde ilerlediği için müşterilerimiz tarafından oldukça tutulmakta ve fiyat opsiyonu uyguladığımız için memnuniyet vermektedir. İçerdiği poliüretan, taşyünü gibi kaliteli dolgu malzemeleri bu ürünü adım adım öne çıkarmış ve kalitenin zirvesine oturtmuş konuma getirmiş diyebiliyoruz. Cephe kaplamalarının panel fiyatları; çatı tipine göre biraz daha farklı fiyattadır. Çünkü çatı ve cephe kaplama yapılırken, cephe paneli için daha kalın ölçülerde kullanılmaktadır. Fiyat farkı buradan çıkmaktadır.

Sandviç Panel Çatı

Çatı paneli için herzaman kaliteli ürün kullanıyoruz, (kaplama malzemesi) sebebi ise malzemenin talebe cevap verip, su – ses ve ısı izolasyonu sağlamakta gerçekten başarılı olduğudur. İçerdiği poliüretan kulanım alanını, taş yünü gibi kaliteli dolgu malzemesinin bu ürünü adım adım öne çıkarmış ve kalitenin zirvesine oturtmuş ve uzun yıllar yüksek konuma getirmiş diyebiliyoruz.

Sandviç Panel Duvar

Duvar paneli satış ve montaj ile kaliteli dış yüzeylerini tecrübemiz ile dürüst ticareti birleştirdikten sonra bu prensiple yola çıktık! Daha sonra müşteri tarafından farkedilen özelliklerimiz bizi sektörde başarılı bir konuma getirmekle birlikte profesyonellik, tecrübe ve kaliteyide beraberinde getirmiştir.

Hizmetlerimiz

Malzeme Satışı

Poliüretan (PUR), taşyünü, eps, PIR, IPN, gibi ve sac – alüminyum – paslanmaz gibi dış kaplama malzemeleri donatılmış çatı malzemesinin her tipinin satışı firmamız tarafından; hemen teslim veya malzeme tipi ve özelliklerine göre değişen çok kısa terminler ile tarafınıza sunuyoruz.

Panel Montajı

Yukarıda bahsedilen çatı paneli ve duvar malzemesinin, çelik, prefabrik (beton), ya da ahşap karkas üzerine montaj ve demontaj işlemleri gerçekleştirmekteyiz. https://www.youtube.com/watch?v=JtulfcUCh5Y

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon sistemnin çatı – cephe üzerine kurulumu veya sıfırdan çelik bina kurulum işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Kaynaklı ya da civatalı sistem ile uygulamalar yapmaktayız. Sandviç panel fiyatları ile birlikte fiyat talebi gerçekleştirebilirsiniz.

Çatı Tamiri ve Cephe Tamiri

Yağmurdan sonra su akıtan çatı ve cephe sistemlerinin izolasyon ile su akıntısını garantili bir şekilde kesmekteyiz.

Bazı Satış Bölgeleri

Marmara Bölgesi

İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Adapazarı, Bursa, Edirne gibi.

Ege Bölgesi

İzmir, Manisa, Afyon, Uşak…

Karadeniz Bölgesi

Giresun, Trabzon, Rize, Samsun…..

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi

Kars, Iğdır, Ardahan, Diyarbakır, Ağrı, Van, Bitlis..

Çatı Malzemeleri TeslimatlarI Nasıl Yapılıyor ?

Termin

Malzeme durumuna göre hemen teslim ya da maximum 1 haftada teslim.

Montaj İşleri

Proje bazlı değerlendirme ile birlikte, belli olmaktadır.

Aksesuarlar

Çatı ve panel aksesuarları ile bilikte teslim edilmektedir.

Anahtar Teslimi Kurlum İşleri

Proje durumuna göre değişim göstermektedir.

Mekanların artık konfor ve de yalıtım konusunda oldukça üst seviyede yapıldığını görebiliyoruz. Dolayısıyla hızlı bir şekilde büyüyen bu inşaat sektörü içerisinde kullanılan malzemelerin de kalitesi giderek artıyor. Malzemelerin kalitesinin artmasının ise gerek piyasa şartları gerekse dünya konjonktürü içerisinde birçok etkisi var. Örneğin sandviç panel uygulamasında her iki tarafı da boyalı olan galvaniz saçlar sayesinde sanayi ürünleri elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra inşaat öncesinde ve sonrasında kullanılan demir profillerinde dayanıklılıklarının bir hayli artmış olduğunu görebiliyoruz. Bu bir anlamda sektör içerisindeki rekabetin de gerektirdiği koşullar arasında gösterilebiliyor. Yani tüketici de bir ürünü seçerken en uygun fiyatlısı ve de garantilisini tercih ediyorlar.

Örneğin bu konuda sizlere Sandviç panel fiyatlarını örnek olarak gösterebiliriz. Daha da önemlisi firma ismi vermeyi de burada kesinlikle es geçmek istemiyorum. Panel Teknik firması bu konuda yıllardır profesyonel iş ve işçilikler çıkarabiliyor. Sektörde bugün var olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi de budur diyebiliriz. Çünkü yalnızca yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışı satışlarda firma neredeyse lider konuma gelmiştir. Yıllar öncesinden çatı malzemeleri ve satışı yaparak çıktıkları yolculukta bugün yurtdışına da poliüreten sandviç panel montajı yapma noktasına kadar gelmiştir. Kısacası firma endüstriyel yapılar için ürün üreterek çatıların ve de cephe kaplamalarının en büyük tedarikçisi diyebiliriz. Bunun da en büyük etkisi elbette ki müşteri memnuniyetinden kaynaklanıyor.

Dünya hızlı bir şekilde büyüyor bu büyüme aynı zamanda bazı sektörleri küçültürken bazılarını da olduğundan daha da ileri seviyeye taşıyor. Bunların başında da elbette ki inşaat sektörü geliyor. Özellikle de ülkemizi ele alacak olursak inşaat sektörü son 15 yıl içerisinde ciddi anlamda ilerleme ve büyüme sağlamıştır. Bu aynı zamanda tüketicinin de konforunu artırdığı için gerek yalıtım yönünde gerekse tasarruf noktasında oldukça faydalı bir büyüme denilebilecek seviyededir. Sandviç Panel üretimi ise bu konuda başarısını ispat etmiş durumda. Çatı ve cephe kaplama sistemleri arasında pratikliğinin yanı sıra uygun bir yalıtım malzemesi olması da tercih edilirliğini artırmıştır.

Sandviç panel fiyatları sektör içerisinde rekabete dayalı olarak da değişim göstermektedir. Bu nedenle de bu ürüne ihtiyaç duyulması halinde araştırma yaparak en iyi kaliteyi de en uygun fiyat seçeneğiyle alabilmek doğru olacaktır. İnşaat sektörü dediğimiz zaman elbette ki demir profil üretimini de es geçmemek gerekir. Çünkü yapıların dayanıklılığı noktasında demirin kalitesi oldukça önemlidir. Demir bir inşaat için çok büyük bir konudur bu nedenle de inşaat dönemi öncesinde ve de sonrasında oldukça büyük bir öneme sahip olarak gösterebiliriz. Panel Teknik firması ise bu konuda tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan en profesyonel markalardan bir tanesidir. https://www.sandvicpanelfiyati.com sitesi içerisinde fiyatlandırmalar ve ürün detayları hakkında tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

[/et_pb_text][/et_pb_column]
[/et_pb_row]
[/et_pb_section]

Shopping Cart