4 Hadveli Çatı Sandviç Panelleri

Çiftlikler İçin 4 Hadveli Sandviç Panel Ve Fiyatı

VGP olarak bilinen sandviç panel çiftlikleri güverte , domuz çiftlikleri , koyun, tavşan , tavuk, at , koyun , gibi sert ortamlarda ve aşındırıcı için üretilen tavan paneli türüdür . Ayrıca havuzlar veya kimyasal fabrikalar gibi kimyasal ortamlar için kullanılır . Panelin önemli özelliği ortamıgeleneksel galvanizli çelik sac bu tür iyi davranır polyester iç tabaka takviye edilmiştir.

En kaliteli dayanıklılığı bir parçası , elyaf çimento levha veya oluklu gibi geleneksel çözümlere kıyasla olduğunu , bu adam bir çözüm dae ısı ve ses yalıtımı poliüretan en 30mm kalınlığında ve 40kg/m3 bir yoğunluk , onun hızlı ile var montaj , montaj süresi küçük bir çiftlik son sağlar . Ayrıca, beyaz iç takviyeli polyester levha kir ve geleneksel poliüretanyaşlı görünüm kaybolur , böylece uzun süre değişmeden kalır .

Bir avantajı, konumlandırma aynı olan yapı kullanmadan önce çıkarıldığında mevcut güverte değiştirilmesi gerçekleştirilebilir olmasıdır. Ayrıca, kapak desteklemek için gerekli destek puan veya kemer bir çimento çok daha düşüktür , böylece tasarruf , ve o yerleşim zaten tezgah için öngörülen izolasyon poliüretan her türlü ihtiyacı yoktur sonra .

Bu panelinmaliyeti rekabetçi bir fiyat var ve çiftçiler ve yıllarca çiftlikleri İspanya binlerceseçenek olarak düştü.

Eğer ani bozulma veya kırılması tarafından doğru URALITA geri varsa , bizi arayın ve bu Malzeme yanlış kullanım için ağır para cezaları olabilir beri , düzenlemelere göre bu malzemenin kaldırılması ve geri dönüşüm için kalifiye ve sertifikalı montajcılar bir ekip ile temas pondrmeos ortaya çıkar.

Panel için farklı yüzey vardır. Vb kırmızı, beyaz , yeşil, mavi , gümüş , krem gibi renkleri de mevcuttur. Vekaronun şeklini ve aynı zamanda yanıp sönen deseni ile gerçekleştirilebilir. Bu şu avantajları vardır :

Özel panel kapağı domuz çiftlikleri , anneler , besi , tavuk , kuzu , vb .

En zorlu ortamlarda var dayanacak şekilde iç takviyeli polyester levha agropanel Kapak .

tejaSolución paneli önce ayrılması sırasında bir güverte yerine imkanı ile , hızlı ve temiz.

tejaEspesor paneli form ve renk dayanıklılık için özel dış plakası tedavisi .

tejaCubierta paneli rüzgar , karla karışık yağmur dayanacak şekilde son derece dayanıklı ve dolu kırılma çimento veya URALITA kapsar .

tejaColocación paneli çok daha basit örtüşmektedir yoluyla şekilde , ve destek çok az puan gerekir , böylece kurulum maliyetlerini azaltır.

Entegre termal tejaAislamiento paneli yüksek yoğunluklu poliüretan . Yansıtmadan kusursuz bir sonuç ile .

ÇİFTLİKLERİ SANDVİÇ PANEL İÇİN TEKNİK BİLGİ SANDVİÇ PANEL KAPAK

Sandviç Panel Kapak Teja şekilde teknik veri tablosu . Izolasyon ve mesafe ağırlık , ağırlık katsayısı desteklenen bağlı olarak veya hafif destekler . İstek üzerine alüminyum, bakır , yeşil ve kayrak gri Navarre ve daha derinlemesine yapılabilir .

Shopping Cart